Apr 272018
 

ORIENTARE:

                    

Individual feminin:

Locul I: Elev fruntaş Daria Ion – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir”;

Locul II: Elev fruntaş Alexandra Ciociu – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir;

Locul III:Elev caporal Emilia Pătrulescu – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir”.

 

Individual masculin:

Locul I: Elev caporal Marius Radu – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir”;

Locul II: Elev caporal Eduard Despinoiu – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir”;

Locul III: Elev caporal Adelin Leahu – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul”;

 

Clasament pe echipe feminin:

Locul I: Breaza;

Locul II: Craiova;

Locul III:Câmpulung-Moldovenesc;

Locul IV:Alba-Iulia.

Clasament pe echipe masculin:

Locul I: Breaza;

Locul II: Alba-Iulia;

Locul III: Câmpulung-Moldovenesc;

Locul IV: Craiova.

Clasament general orientare:

1.Breaza;

2.Craiova;

3.Câmpulung-Moldovenesc;

4.Alba-Iulia.

Clasament orientare ştafetă:

Locul I – Câmpulung-Moldovenesc;

Locul II – Alba-Iulia.

CROS:

Individual feminin:

Locul I: Elev Mihaela Ivanda – Câmpulung-Moldovenesc;

Locul II: Elev fruntaş Daria Ion – Breaza;

Locul III: Elev caporal Mălina Avrămuţ – Alba-Iulia.

Individual masculin:

Locul I: elev caporal Mihai Iurea – Câmpulung-Moldovenesc;

Locul II: elev sergent Răzvan Ţigănilă – Alba-Iulia;

Locul III: elev fruntaş Alexandru Stoica – Alba-Iulia.

Clasament general:

Locul I: Câmpulung-Moldovenesc;

Locul II: Alba-Iulia;

Locul III: Breaza;

Locul IV – Craiova.

Şah:

Individual feminin:

Locul I: Elev sergent Moroşan Augusta – Câmpulung-Moldovenesc;

Locul II: Elev Patricia Barteş – Alba-Iulia;

Locul III: Elev Adela Pihotovschi – Craiova.

Individual masculin:

Locul I:Elev caporal Ioan Bratu – Breaza;

Locul II: Elev sergent Nicolae Badea – Alba-Iulia;

Locul III: Elev caporal Răzvan Şuteu – Câmpulung-Moldovenesc.

Clasament general şah:

Locul I – Alba-Iulia;

Locul II- Câmpulung-Moldovenesc;

Locul III – Breaza;

Locul IV – Craiova.

 

Clasament minifotbal:

Locul I – Colegiul Naţional Militar “Ştefan cel Mare”;

Locul II – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul”;

Locul III – Colegiul Naţional Militar „Dimitrie Cantemir”;

Locul IV – Colegiul Naţional Militar „Tudor Vladimirescu”

 

Foto: Graţiela Mihăescu, Rareş Onciulescu

 Posted by at 1:10 pm
Gravityscan Badge